hřiště u ZŠ dr. Milady Horákové Kopřivnice, 16.6.2018 12:00

2 : 2

(0:1)

RS Team

RS Team

Po základní hrací době i prodloužení 2x5 minut skončilo utkání remízou 2:2, RS Team však celý zápas vedl, utkání ztratil až v 45.minutě

RS Team - 51 Radek Petráš - dal

i základní série pokutových kopů skončila nerozhodně a následovala " náhlá smrt " kdy hráč 1.FC Bari číslo 3 Petr Bortel nedal a naopak z RS Teamu hráč číslo 88 Miroslav Košárek rozhodl o vítězství svého týmu

Držitelem Ligového poháru 2018 se tedy stalo mužstvo RS Teamu, které bude náš oblastní svaz reprezentovat v roce 2019 v Českém národním poháru