Klub malé kopané z.s. Kopřivnice

Rozlosování zápasů 2018

Rozlosování zápasů ke stažení ve formátu .pdf

Propozice MAXI-TIP ligy 2018

Kolo 21.dubna Domácí Hosté
2. 8.00-8.55 Safari Kopřivnice RS Team
2. 9.00-9.55 Stará Garda & D.T. FC Ďábelské Jelita
2. 10.00-10.55 TUZEMÁCI FC Legion
2. 11.00-11.55 FC Baník Štramberk Gunners Kopřivnice
2. 12.00-12.55 Kamarádský Kyblík FC ŠPUNTY 97
2. 13.00-13.55 Everton Závišice Bum Šankar
2. 14.00-14.55 1.FC Bari Lokomotiva Gangsters
2. 15.00-15.55 rezerva  
Kolo 12.května Domácí Hosté
3. 8.00-8.55 FC Ďábelské Jelita FC Baník Štramberk
3. 9.00-9.55 RS Team 1.FC Bari
3. 10.00-10.55 Bum Šankar Safari Kopřivnice
3. 11.00-11.55 Lokomotiva Gangsters TUZEMÁCI
3. 12.00-12.55 FC ŠPUNTY 97 Everton Závišice
3. 13.00-13.55 Gunners Kopřivnice Kamarádský Kyblík
3. 14.00-14.55 FC Legion Stará Garda & D.T.
3. 15.00-15.55 rezerva  
Kolo 19.května Domácí Hosté
4. 8.00-8.55 rezerva  
4. 9.00-9.55 FC Baník Štramberk FC Legion
4. 10.00-10.55 Kamarádský Kyblík FC Ďábelské Jelita
4. 11.00-11.55 Everton Závišice Gunners Kopřivnice
4. 12.00-12.55 TUZEMÁCI Stará Garda & D.T.
4. 13.00-13.55 Safari Kopřivnice FC ŠPUNTY 97
4. 14.00-14.55 1.FC Bari Bum Šankar
4. 15.00-15.55 Lokomotiva Gangsters RS Team
Kolo 2.června Domácí Hosté
5. 8.00-8.55 rezerva  
5. 9.00-9.55 Bum Šankar Lokomotiva Gangsters
5. 10.00-10.55 FC ŠPUNTY 97 1.FC Bari
5. 11.00-11.55 Gunners Kopřivnice Safari Kopřivnice
5. 12.00-12.55 FC Ďábelské Jelita Everton Závišice
5. 13.00-13.55 RS Team TUZEMÁCI
5. 14.00-14.55 FC Legion Kamarádský Kyblík
5. 15.00-15.55 Stará Garda & D.T. FC Baník Štramberk
Kolo 9.června Domácí Hosté
6. 8.00-8.55 rezerva  
6. 9.00-9.55 Kamarádský Kyblík Stará Garda & D.T.
6. 10.00-10.55 Everton Závišice FC Legion
6. 11.00-11.55 Safari Kopřivnice FC Ďábelské Jelita
6. 12.00-12.55 1.FC Bari Gunners Kopřivnice
6. 13.00-13.55 Lokomotiva Gangsters FC ŠPUNTY 97
6. 14.00-14.55 TUZEMÁCI FC Baník Štramberk
6. 15.00-15.55 RS Team Bum Šankar
Kolo 23.června Domácí Hosté
7. 8.00-8.55 rezerva  
7. 9.00-9.55 FC ŠPUNTY 97 RS Team
7. 10.00-10.55 Gunners Kopřivnice Lokomotiva Gangsters
7. 11.00-11.55 FC Ďábelské Jelita 1.FC Bari
7. 12.00-12.55 FC Legion Safari Kopřivnice
7. 13.00-13.55 Stará Garda & D.T. Everton Závišice
7. 14.00-14.55 FC Baník Štramberk Kamarádský Kyblík
7. 15.00-15.55 Bum Šankar TUZEMÁCI
Kolo 1.září Domácí Hosté
8. 8.00-8.55 rezerva  
8. 9.00-9.55 Everton Závišice FC Baník Štramberk
8. 10.00-10.55 Safari Kopřivnice Stará Garda & D.T.
8. 11.00-11.55 1.FC Bari FC Legion
8. 12.00-12.55 Lokomotiva Gangsters FC Ďábelské Jelita
8. 13.00-13.55 RS Team Gunners Kopřivnice
8. 14.00-14.55 TUZEMÁCI Kamarádský Kyblík
8. 15.00-15.55 Bum Šankar FC ŠPUNTY 97
Kolo 15.září Domácí Hosté
9. 8.00-8.55 rezerva  
9. 9.00-9.55 Gunners Kopřivnice Bum Šankar
9. 10.00-10.55 FC Ďábelské Jelita RS Team
9. 11.00-11.55 FC Legion Lokomotiva Gangsters
9. 12.00-12.55 Stará Garda & D.T. 1.FC Bari
9. 13.00-13.55 FC ŠPUNTY 97 TUZEMÁCI
9. 14.00-14.55 FC Baník Štramberk Safari Kopřivnice
9. 15.00-15.55 Kamarádský Kyblík Everton Závišice
Kolo 22.září Domácí Hosté
10. 8.00-8.55 rezerva  
10. 9.00-9.55 Safari Kopřivnice Kamarádský Kyblík
10. 10.00-10.55 1.FC Bari FC Baník Štramberk
10. 11.00-11.55 Lokomotiva Gangsters Stará Garda & D.T.
10. 12.00-12.55 TUZEMÁCI Everton Závišice
10. 13.00-13.55 RS Team FC Legion
10. 14.00-14.55 Bum Šankar FC Ďábelské Jelita
10. 15.00-15.55 FC ŠPUNTY 97 Gunners Kopřivnice
Kolo 6.října Domácí Hosté
11. 8.00-8.55 rezerva  
11. 9.00-9.55 FC Ďábelské Jelita FC ŠPUNTY 97
11. 10.00-10.55 FC Legion Bum Šankar
11. 11.00-11.55 Gunners Kopřivnice TUZEMÁCI
11. 12.00-12.55 Stará Garda & D.T. RS Team
11. 13.00-13.55 FC Baník Štramberk Lokomotiva Gangsters
11. 14.00-14.55 Kamarádský Kyblík 1.FC Bari
11. 15.00-15.55 Everton Závišice Safari Kopřivnice
Kolo 13.října Domácí Hosté
12. 8.00-8.55 rezerva  
12. 9.00-9.55 1.FC Bari Everton Závišice
12. 10.00-10.55 TUZEMÁCI Safari Kopřivnice
12. 11.00-11.55 Lokomotiva Gangsters Kamarádský Kyblík
12. 12.00-12.55 RS Team FC Baník Štramberk
12. 13.00-13.55 Bum Šankar Stará Garda & D.T.
12. 14.00-14.55 FC ŠPUNTY 97 FC Legion
12. 15.00-15.55 Gunners Kopřivnice FC Ďábelské Jelita
Kolo 27.října Domácí Hosté
13. 8.00-8.55 rezerva  
13. 9.00-9.55 FC Ďábelské Jelita TUZEMÁCI
13. 10.00-10.55 FC Legion Gunners Kopřivnice
13. 11.00-11.55 Stará Garda & D.T. FC ŠPUNTY 97
13. 12.00-12.55 FC Baník Štramberk Bum Šankar
13. 13.00-13.55 Kamarádský Kyblík RS Team
13. 14.00-14.55 Everton Závišice Lokomotiva Gangsters
13. 15.00-15.55 Safari Kopřivnice 1.FC Bari

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

Střelci ligy

2 góly

Tomáš Kypr

 

Bum Šankar

2 góly

Michal Buček

 

1.FC Bari

2 góly

Tomáš Baar

 

1.FC Bari

2 góly

Tomáš Lašák

 

Bum Šankar

1 gól

Michal Světlík

 

Stará Garda & D.T.
Město Kopřivnice Logo Kopřivnice Logo zdravého města 70.let města Kopřivnice PV OS KOVO Tatra a.s., Kopřivnice JKsport SABE.CZ NIKE.CZ

Počet návštěv: 69211
Posledních 30 dnů: 7851 | Posledních 7 dnů: 1874 | Poslední den: 300

© 2018 Klub malé kopané z.s. Kopřivnice | Všechna práva vyhrazena | jksport@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne