Klub malé kopané z.s. Kopřivnice

Pojistné události členů, spolku, rozhodčích

Jsem jako hráč malého fotbalu pojištěný na úraz ?
Nikoli, hráči (členové) Klubu malé kopané z.s. v přihlášce svým podpisem stvrzují, že hrají na vlastní nebezpečí. Sportovní úrazy při utkání si musí řešit ze svých pojistek
Je spolek pojištěný ?
Ano, od 7.září 2017 je spolek pojištěn u Kooperativy. A to na škody způsobené členy spolku při utkáních malého fotbalu, pojištění bylo sjednáno po škodní události - rozbití okna na budově školy. Pojistná ochrana je na částku 500 000,- spoluúčast spolku je 500,-Kč. Pojistné je tedy v zásadě pouze na události, které vzniknou v průběhu hracího dne a v době stanovené rozpisem utkání. V současné době je hřiště volně přístupné, hřiště nám ráno předává správce a po skončení jej také přebírá, takže veškeré škody by měly být podchyceny.
Jsou pojištěni zaměstnanci na DPP ?
Ano, jde vlastně o rozhodčí a další členy, kteří vykonávají na základě smlouvy o provedení práce, placenou práci ve prospěch spolku. Jde o pojištění ze zákona číslo 37/1993 Sb - pojištění odpovědnosti zaměstnavatele za pracovní úrazy a nemoci z povolání. 
Jsou pojištěna mužstva, pokud si jdou zahrát mimo termínovou listinu ?
Ne, v tomto případě si mužstva veškeré škodní události řeší ze svých pojistek hráčů, tzv. pojistek na blbost nebo hradí ze své kapsy, tréninky neorganizuje KMK z.s., jde o soukromou aktivitu hráčů a mužstev.

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

Střelci ligy

10 gólů

Tomáš Baar

 

1.FC Bari

7 gólů

Lukáš Lichnovský

 

FC Baník Štramberk

7 gólů

Michal Buček

 

1.FC Bari

6 gólů

Radim Pilch

 

TUZEMÁCI

5 gólů

Miroslav Košárek

 

RS Team
Město Kopřivnice Logo Kopřivnice Logo zdravého města 70.let města Kopřivnice PV OS KOVO Tatra a.s., Kopřivnice JKsport SABE.CZ NIKE.CZ

Počet návštěv: 83061
Posledních 30 dnů: 6849 | Posledních 7 dnů: 1361 | Poslední den: 158

© 2018 Klub malé kopané z.s. Kopřivnice | Všechna práva vyhrazena | jksport@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne