Propozice Ligového poháru ke stažení

Pohárový pavouk 2018 ke stažení

Propozice Ligového poháru - sezóna 2018
Organizátor: KMK z.s. Kopřivnice, Štefánikova 58/31, 742 21 Kopřivnice, IČ 45214964
Místo: hřiště s umělou trávou při ZŠ Dr.M.Horákové v Kopřivnici, s výjimkou schválenou na zasedání správní rady AMF ČR ze dne 9.ledna 2016 – stávající vymezení hrací plochy s brankami 2x3 metry
Termín: osmifinále 7.dubna 2018, čtvrtfinále 26.května, semi a finále 16.června
Nasazení mužstev: mužstva nejsou nasazena, losování proběhne na jarní VH – každé mužstvo si vylosuje svou pozici v hracím pavouku
Hrací systém: hrací doba 2x25 minut (schváleno na zasedání správní rady AMF ČR ze dne 9.ledna 2016)
Odložená utkání: odložit lze pouze utkání osmifinále, toto musí být odehráno před termínem čvrtfinále
Osmifinále: v případě nerozhodného výsledku v osmifinále se kope 5 pokutových kopů, hráči jsou vybrání ze všech hráčů uvedených na soupisce, stejný hráč může kopat další pokutový kop až v případě, že před ním kopali minimálně 3 spoluhráči, pokud není po 5-ti pokutových kopech rozhodnuto, kope se série po jednom až po tzv.“náhlou smrt“
Čtvrfinále: stejný postup jako v osmifinále
Semifinál. a finále: v případě nerozhodného výsledku se utkání prodlužuje o 2x5 minut, v prodloužení není přestávka, mužstva si pouze vymění strany pokud není rozhodnuto, kopou se 3 pokutové kopy – další postup dle osmifinále
Míče: hracím míčem pro soutěže KMK z.s. jsou míče SELECT, primárně typ X-TURF, velikosti 5, případně alternativy s obvodem 68 až 70 cm a hmotnosti 410-450 g na začátku u hry, míče ke hře dodává organizátor
Zakopnutí míče:  pro míč zakopnutý mimo areál hřiště – hlavní cesta, dětské hřiště, potok,…jde zástupce mužstva, které se tímto provinilo
Náhradní míče: náhradní míče v počtu 2ks jsou umístěny v technické zóně III.rozhodčího
Náhradníci: k utkání lze nominovat maximálně 10 náhradníků, pokud má mužstvo více hráčů, kapitán zapíše do Zápisu o utkání jen 10 určených hráčů
Cena Fair Play: utkání Ligového poháru, vzhledem k nestejnému počtu utkání jednotlivých mužstev, se do hodnocení Fair Play nepočítají, tedy ŽK a ČK, z Kreditu jsou samozřejmě odečteny, ovšem kontumační utkání v LP vyřazuje mužstvo z této soutěže ve své lize
Ceny jednotlivci: v utkání LP se nehodnotí nejlepší hráči utkání
Ceny mužstva: vyhodnoceny jsou první tři mužstva, výše odměn dle stanoveného rozpočtu na sezónu 2018
Putovní pohár: vítězi Ligového poháru je propůjčen Putovní pohár na období mezi VH prosinec-březen, pohár je pak uložen v sídle klubu, trvalým držitelem poháru je mužstvo, které jej získá celkem 5x