Klub malé kopané z.s. Kopřivnice

Aktuálně ze sezóny

1.FC Bari - Lokomotiva Gangsters - utkání se neodehrálo, proč?
Mužstvo Lokomotiva Gangsters porušilo Mezinárodní pravidla malého fotbalu v Pravidlu IV - VÝSTROJ HRÁČŮ. Rozhodčí postupoval dle pravidel a nepřipustil do hry hráče, který měl jiný dres. Ze strany Lokomotivy ovšem nebyl důvod nenastoupit do hry, protože i tak mělo dostatek hráčů (6). Následující extempore po tomto verdiktu - verbální napadání rozhodčích, ovšem přesahuje veškeré zásady slušného chování.
Safari Kopřivnice - Gunners Kopřivnice, ukončeno předčasně
Kapitán Safari neuvedl do Zápisu o utkání svého spoluhráče, který nastoupil do utkání. Tento ovšem vstřelil branku a protože nebylo jeho číslo dresu uvedeno, tím se na to přišlo. K situaci vůbec nemuselo dojít, protože si toto měl pohlídat III.rozhodčí - hráč neměl být vůbec připuštěn do hry. A protože tato situace ( kdy hráč, neuvedený v Zápisu, přesto hraje ) není popsána v Pravidlech a není ani v našem Soutěžním řádu, logicky I.rozhodčí utkání ukončil. Kapitán mužstva Safari Kopřivnice obdržel disciplinární trest na spodní hranici stop 2 utkání a pokuta 500,-Kč. Safari mohlo a mělo podat protest ( do 10 dnů ), stačilo poslat email nebo dopis do schránky spolku. Nevím, proč čekalo, až bude kancelář otevřena, když termín vypršel den předem. 
FC Ďábelské Jelita - FC Legion se neodehrálo
Myslíte, že kompenzace 300,-Kč pro FC Legion a 3 body nahradí zbytečné cestování k utkání, které se nakonec neodehraje? Nelze vinit vedoucího mužstva FC Ďábelské Jelita, šáhnout do svědomí by si mělo ostatních 11 hráčů tohoto mužstva, že nepřišlo na zápas

 

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

Střelci ligy

13 gólů

Michal Kriške

 

Bum Šankar

11 gólů

Roman Dočkalík

 

Lokomotiva Gangsters

10 gólů

Petr Chytil

 

SAFARI Kopřivnice

10 gólů

Martin Venclík

 

FC ŠPUNTY 97

10 gólů

Petr Kružliak

 

1.FC Bari
Město Kopřivnice Logo Kopřivnice Logo zdravého města PV OS KOVO Tatra a.s., Kopřivnice JKsport SABE.CZ NIKE.CZ

Počet návštěv: 54559
Posledních 30 dnů: 3611 | Posledních 7 dnů: 635 | Poslední den: 92

© 2018 Klub malé kopané z.s. Kopřivnice | Všechna práva vyhrazena | jksport@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne